Strona główna Lista użytkowników Fanpage OrtegaX YouTube Archi PeQs

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapowiedź Gothic 1 - Przebudzenie PL
Magnat

1,192 Postów
63 Tematów
Mężczyzna
Reputacja: 12

[Obrazek: nIcCLxP.png]
Dodatek Przebudzenie, to nieoficjalne uzupełnienie do Gothic 1.
Podstawę addona stanowią dwie modyfikacje, a mianowicie opracowany przez Snowball Gothic Community Team mod "Ludzie z Górniczej Doliny" oraz opracowany przez Orc Hunter mod "The Old Story".

Jeśli właściwością moda "Ludzie z Górniczej Doliny" są starannie dopracowane zadania, postacie i ich dialogi, to właściwością modyfikacji "The Old Story" jest wprowadzenie nowych możliwości w grze, takich jak: alchemia, wydobywanie rudy, tworzenie run, nowe wyposażenie, możliwość walki z tarczą, a także nowe zaklęcia.

Oprócz tego, modyfikacja zawiera opracowanie z osławionego moda od Cerberbossa, tak zwanego "montażu Gold&TROM". A więc zobaczycie ochronę kopalni Starego Obozu, będziecie mogli wziąć udział w turnieju o tytuł mistrza areny, atakować Wolną Kopalnię przy graniu strażnikiem, atakować Stary Obóz razem z bandytami Quentina, przejść nadzwyczajny rytuał i zostać Guru Obozu na Bagnach, zwiedzić Opuszczoną Kopalnię.

Poznacie wcześniej nieznane wam sekrety, a pewne elementy świata pojawią się w nowej odsłonie. Teraz w Górniczej Dolinie napotkacie stwory, charakterystyczne dla całej wyspy Khorinis. Dostępne są nowe bonusy z użycia niektórych ksiąg, jedzenia oraz wiele innych ciekawostek! 

Modyfikacja dodaje:
- Nowe zadania 
- Ulepszoną grafikę (nowe modele i textury)
- Nowe style walki np. duale, tarcze
- Nowe możliwości np. tworzenie run, alchemia
- Pełny rosyjski dubbing
- I wiele, wiele więcej!

Autorem opisu jest @metek58
Screeny:

Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali: Hosni , bogu9821 , radex , Nosalduhr , metek58 , Jastrząb , Duch , skellige , Drakan , Seeker , Dharxen , Vincent93 , Leiwark , Gepsiu
Nekromanta

427 Postów
0 Tematów
Mężczyzna
Reputacja: 10

Pamiętam, jak chciałem zostać Guru w Ludziach z Górniczej Doliny, ale coś mi nie pykło (nie pamiętam już co, chyba coś z zapisem) i musiałem zostać strażnikiem świątynnym. Tym razem mi się uda :D
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Magnat

1,192 Postów
63 Tematów
Mężczyzna

Jeszcze nowe screeny znalazłem :)
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali: bogu9821 , Dharxen , Drakan , Jastrząb , radex , metek58
Magnat

328 Postów
56 Tematów
Nieujawniony
Reputacja: 27

O kurde nie spodziewałem się , że zobaczę coś takiego przeznaczonego do G1. Mam nadzieje , że poszczególne gildie dostaną własne zadania , wtedy będzie chyba idealnie..... No może oprócz tarczy bo jeśli mają ją dać tylko głównemu bohaterowi to będzie to sztuczne.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Kopacz

6 Postów
0 Tematów
Reputacja: 0

Nie tylko, na trailerze widać że npc'ki też mają tarcze. Kozacko to wygląda.
Można przesyłać tutaj właśnie ten trailer z Przebudzenia? Chociaż jest po rusku to tylko pokazuje głównie tarcze. Bo jeszcze tam piszę, że każde miejscówki które były puste w Gothic'u będą teraz zapełnione ale na trailerze tego nie widać.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Magnat

1,192 Postów
63 Tematów
Mężczyzna

@RoQus planujemy ten trailer wkrótce tu wstawić, ale nieco w innej formie...:)
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Kopacz

4 Postów
0 Tematów
Reputacja: 0

Witam, czy tłumaczenie moda już się rozpoczęło ?
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Magnat

1,192 Postów
63 Tematów
Mężczyzna

Jeszcze nie, ponieważ Rosjanie pracują nadal nad nową wersją :)
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali: Bubek , Dharxen
Strażnik

171 Postów
10 Tematów
Mężczyzna
Reputacja: 5

Wstrzymać się z LzGD i poczekać na tego moda?
Zaklinacz węży...
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Cień

77 Postów
2 Tematów
Kobieta
Reputacja: 6

Raczej nie ma co, zanim rosjanie ukończą nową wersję i zostanie ona przetłumaczona, minie trochę czasu, a wtedy będzie można zagrać inną ścieżką.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali: Drakan

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Styl forum:
Witaj!
or Rejestracja?