Strona główna Lista użytkowników Fanpage OrtegaX YouTube Archi PeQs

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapowiedź [G2NK] Aetherna - klątwa diamentu
Kopacz

18 Postów
5 Tematów
Nieujawniony
Reputacja: 1

[Obrazek: rKsvvI8.png]

Opis moda

Co będzie oferować mod?
  • Mroczny klimat coś pomiędzy horrorem a thrillerem
  • Od 2 do 3 godzin rozgrywki
  • Zmodyfikowany zen znany z drugiej połowy moda "Grupy Oszustów 2"
  • Zwroty akcji jak i ogólnie wyższy poziom w przeciwieństwie do moich poprzednich modów
  • Parę zagadek do rozwiązania w trakcie gry
Screeny
[Obrazek: tw5CK3s.png]
[Obrazek: ud8Ldg3.jpg]
[Obrazek: APAlh0B.jpg]

Przewidywana premiera: Pierwsza połowa 2019
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali: Nefario , Dharxen , Leiwark , bogu9821 , Hosni , Duch
Magnat

312 Postów
43 Tematów
Nieujawniony
Reputacja: 6

Cieszę się, że modding gothica skręca w mroczne klimaty :D bo zanim wyszła dolina zombie i ciemności gordotha tylko die bedrohung i laer gjoll zaspokajał tę potrzebę :D
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Kopacz

18 Postów
5 Tematów
Nieujawniony

No właśnie aż sam się dziwie dlaczego nikt nie ruszał klimatów horrorowych w gothicu skoro idealnie się on do tego nadaje, choć moja modyfikacja będzie stawiała na straszenie klimatem, na pewno nie będzie takich jumpscare'ów jak np. w ciemnościach gordotha.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Magnat

312 Postów
43 Tematów
Nieujawniony
Reputacja: 6

(16-02-2019 01:03 PM)Anonimus14 napisał(a): No właśnie aż sam się dziwie dlaczego nikt nie ruszał klimatów horrorowych w gothicu skoro idealnie się on do tego nadaje, choć moja modyfikacja będzie stawiała na straszenie klimatem, na pewno nie będzie takich jumpscare'ów jak np. w ciemnościach gordotha.

Dodaj trochę absurdów jak ze świata meteo z bedrohunga ;) Dla mnie ten mod był po części horrorem :D
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Kopacz

18 Postów
5 Tematów
Nieujawniony

Mała aktualizacja, połowa fabuły została już zaimplementowana do moda, skrypty zostawię sobie na koniec gdy już cała historia będzie gotowa. Dodałem także nowy screen.

To będzie prawdopodobnie mój ostatni mod do Gothica, na ten moment nie mam pomysłu na coś innego a mod typu horror chciałem zrobić już kiedy tworzyłem Grupy Oszustów ale to też oznacza, że będę co jakiś czas wypuszczał patche w razie gdyby była taka potrzeba albo przyjdzie mi do głowy jeszcze jakiś pomysł który nie zaimplementowałem a mógłbym.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali: Dharxen

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Styl forum:
Witaj!
or Rejestracja?