Strona główna Lista użytkowników Fanpage OrtegaX YouTube Archi PeQs

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawy ogólne i postulaty
Niewinny
Witam
Z tej strony wasz koleżka Dusaro
Moge wiedzieć czemu ja mam bana? Nic nie zrobiłem a od razu dostałem perma bez żadnych wyjaśnień
@Nefario @Duch @Jastrząb.@ mgr.Fexo
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Król-emeryt

1,305 Postów
153 Tematów
Mężczyzna
Reputacja: 120

Nareszcie Bractwo Gothic'a wraca po 4 dniach problemów technicznych. :> Szczęśliwego nowego roku życzę. :>

Przy okazji, w okolicach 23ego forum będzie niedostępne na parę godzin w związku z migracją serwera.

Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali: Drakan , Dharxen , Volsufrick , bogu9821
Strażnik

171 Postów
10 Tematów
Mężczyzna
Reputacja: 5

Ja proponuje zmienić adres na worldofgothic.pl, wiadomo że kiedyś takie forum było, a jednak przywrócenie wog pl byłoby miłym zaskoczeniem dla fanów Gothic.
Zaklinacz węży...
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Dyrektor d/s opierdalingu się.

508 Postów
4 Tematów
Nieujawniony
Reputacja: 54

(04-01-2019 09:37 PM)Whitie napisał(a): Ja proponuje zmienić adres na worldofgothic.pl, wiadomo że kiedyś takie forum było, a jednak przywrócenie wog pl byłoby miłym zaskoczeniem dla fanów Gothic.

Jesteśmy zrzeszeniem tłumaczącym modyfikacje, nie ogólnym forum dotyczącym modyfikacji. To nasz azyl, nasza przystań i tak zostanie.
[Obrazek: ZfDsOwj.jpg]
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali: Jastrząb , Dharxen , Duch
The Global Elite

37 Postów
5 Tematów
Nieujawniony
Reputacja: 1

(04-01-2019 09:41 PM)Drakan napisał(a):
(04-01-2019 09:37 PM)Whitie napisał(a): Ja proponuje zmienić adres na worldofgothic.pl, wiadomo że kiedyś takie forum było, a jednak przywrócenie wog pl byłoby miłym zaskoczeniem dla fanów Gothic.

Jesteśmy zrzeszeniem tłumaczącym modyfikacje, nie ogólnym forum dotyczącym modyfikacji. To nasz azyl, nasza przystań i tak zostanie.

Ale z drugiej strony, dlaczego by nie poszerzyć działalności? Nowe talenty, które przypadkiem by się znalazły mogłyby być użyteczne, a nasz skład na BG mógłby spokojnie zająć się wszystkim, co związane z moddingiem. Chyba, że większości odpowiada bycie we własnym azylu (jak mi), to wtedy nie było tematu :p
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Król-emeryt

1,305 Postów
153 Tematów
Mężczyzna

Jak ktoś ową domenę kupi i jest chętny nam przekazać to można pomyśleć. :>

Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali: Jastrząb , Drakan , CzłowiekGejzer , Dharxen , bogu9821
Podróżnik z Tirith

85 Postów
3 Tematów
Mężczyzna
Reputacja: 8

(08-01-2019 05:05 PM)Nefario napisał(a):

Jak ktoś ową domenę kupi i jest chętny nam przekazać to można pomyśleć. :>

Fair enough :D
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali: dexter19
Król-emeryt

1,305 Postów
153 Tematów
Mężczyzna

No i stało się, serwer od dzisiaj jest już hostowany na moim własnym serwerze a nie na serwerach Microsoftu. :>
To był powód tej awarii, która już będzie ostatnią gdyż mam teraz bezpośredni dostęp do serwera i mogę szybko naprawić ewentualne problemy.

Pis joł. :>

Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali: koooonek , Jastrząb , dexter19 , Dharxen , bogu9821
Król-emeryt

1,305 Postów
153 Tematów
Mężczyzna

Niestety widocznie te awarie są ostatnio na porządku dziennym, mam nadzieję że z czasem będzie mniej takich "wypadków" jak ostatnie spalenie się serwera. Teraz już jest nowy i oby trochę dłużej wytrzymał. :>

[*] Pierwszy serwer BG 2019-2019
[Obrazek: gO9svpy.jpg]

Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali: Dota , Drakan , Dharxen , Volsufrick , bogu9821 , Mac Dun

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Styl forum:
Witaj!
or Rejestracja?