Strona główna Lista użytkowników Fanpage OrtegaX YouTube Archi PeQs

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór do Aurora Modding
Kapitan Itharu Team

194 Postów
11 Tematów
Mężczyzna
Reputacja: 18

Jako że jestem Kapitanem Itharu Team, to polecam wam Silvera. Odpierdala zajebistą robotę ;)

Pozdrawiam.
[Obrazek: 4MytkTe.png]
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Strażnik

213 Postów
24 Tematów
Nieujawniony
Reputacja: 34

Myślę, że Silver zapowiada się dobrze. Jak najbardziej jestem za jego przyjęciem.
Ko sa pjesmom na usnama ljutu bitku bije, 
ko u dusi kukavica nikad bio nije...
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Moderator Globalny

594 Postów
63 Tematów
Mężczyzna
Reputacja: 126

Do tego zadania nic nie mam do zarzucenia. Jest w porządku, brak błędów i jest sens. Nawet jeśli jest ono w jakiś sposób inspirowane zadaniem z Wiedźmina 3 to co z tego. Każdy się na czymś wzoruje i potrzebuje inspiracji, wzorca, odniesienia. Jestem za jego przyjęciem.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Skeena Games

61 Postów
3 Tematów
Mężczyzna
Reputacja: 6

(10-07-2017 11:51 AM)wyzyskk napisał(a): Myślę, że Silver zapowiada się dobrze. Jak najbardziej jestem za jego przyjęciem.

Dzięki ;)

(10-07-2017 02:52 PM)Duch napisał(a): Do tego zadania nic nie mam do zarzucenia. Jest w porządku, brak błędów i jest sens. Nawet jeśli jest ono w jakiś sposób inspirowane zadaniem z Wiedźmina 3 to co z tego. Każdy się na czymś wzoruje i potrzebuje inspiracji, wzorca, odniesienia. Jestem za jego przyjęciem.

Dziękuję ;) Prawdę mówiąc nie wzorowalem się na Wiedźminie 3. Możliwe, że tylko podświadomie nawet o tym nie wiedząc. Dopiero gdy @Fabiosek wspomniał o podobnym zadaniu (z którego wspólną cechą jest tylko motyw nawiedzonego domu i jego nowego właściciela) zdałem sobie sprawę, że było tam takie zadanie.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Strażnik

141 Postów
0 Tematów
Mężczyzna
Reputacja: 4

(10-07-2017 03:31 PM)Silver napisał(a):
(10-07-2017 11:51 AM)wyzyskk napisał(a): Myślę, że Silver zapowiada się dobrze. Jak najbardziej jestem za jego przyjęciem.

Dzięki ;)

(10-07-2017 02:52 PM)Duch napisał(a): Do tego zadania nic nie mam do zarzucenia. Jest w porządku, brak błędów i jest sens. Nawet jeśli jest ono w jakiś sposób inspirowane zadaniem z Wiedźmina 3 to co z tego. Każdy się na czymś wzoruje i potrzebuje inspiracji, wzorca, odniesienia. Jestem za jego przyjęciem.

Dziękuję ;) Prawdę mówiąc nie wzorowalem się na Wiedźminie 3. Możliwe, że tylko podświadomie nawet o tym nie wiedząc. Dopiero gdy @Fabiosek wspomniał o podobnym zadaniu (z którego wspólną cechą jest tylko motyw nawiedzonego domu) zdałem sobie sprawę, że było tam takie zadanie.

I tego, że jest nowy właściciel, ale ja to tylko tak na marginesie, bo wszystko się z czymś kojarzy :D
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Kopacz

3 Postów
0 Tematów
Reputacja: 0

Szukacie jeszcze może concept arterów?
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Dyrektor d/s opierdalingu się.

524 Postów
4 Tematów
Nieujawniony
Reputacja: 55

Nigdy za wiele ludzi chętnych do współpracy :)
[Obrazek: ZfDsOwj.jpg]
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Moderator Globalny

594 Postów
63 Tematów
Mężczyzna
Reputacja: 126

(29-09-2018 12:13 PM)Mercutio napisał(a): Szukacie jeszcze może concept arterów?

Jak to powiedział wujcio @Drakan dobra rada, nigdy za wielu :) - pokaż jakąś swoją pracę i ocenimy co dalej :>
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Kopacz

3 Postów
0 Tematów

(01-10-2018 02:54 PM)Duch napisał(a):
(29-09-2018 12:13 PM)Mercutio napisał(a): Szukacie jeszcze może concept arterów?

Jak to powiedział wujcio @Drakan dobra rada, nigdy za wielu :) - pokaż jakąś swoją pracę i ocenimy co dalej :>

Artów z Gothica tak naprawdę jeszcze nie mam, ale z chęcią pokaże inne przykładowe prace z różną tematyką

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali: Drakan , Nosalduhr , Duch , Jastrząb , Dharxen , wyzyskk
Kopacz

3 Postów
0 Tematów

Mógłbym dostać odpowiedź co do ewentualnej rekrutacji na concept artera?
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Styl forum:
Witaj!
or Rejestracja?